Fotografia rodzinna

Fotografia rodzinna to nie tylko pamiątka na całe życie ale również niezła zabawa podczas sesji.

Naszą ofertę kieruje do wszystkich osób, które chcą posiadać profesjonalne fotografie oraz piękną pamiątkę z najważniejszych chwil w życiu.

Po ustaleniu terminu sesji omawiamy szczegółowy jej zakres oraz miejsce, w którym ma się odbyć. Sesje fotograficzne rodzinne najlepiej sprawdzają się w plenerze lub u Was w domu, są wtedy naturalne i piękne. Oczywiście istnieje również możliwość zorganizowania takiej sesji w moim studio.

Sesja może skupić się głównie na portretach, ujęciach pozowanych jak i pokazać Wasze życie codzienne (np. karmienie dziecka, spacery, wspólną zabawę).

Zdjęcia rodzinne nie tylko idealnie pasują do ramek, ale są świetnym, osobistym i niepowtarzalnym prezentem np. na Dzień Matki, Dziadków, urodziny i inne ważne dla Was święta.

Fotografia ciążowa

Ciąża to cudowny okres oczekiwania, który warto uwiecznić na fotografiach. Będzie to wspaniała pamiątka dla rodziców, ale też dla dziecka. Najlepszym momentem na taką sesję jest koniec 8, początek 9 miesiąca ciąży. Oczywiście możemy stworzyć również całą historię jak maluszek w brzuszku rośnie.

Dobrze jest przygotować sobie kilka zestawów ubrań, by sesja mogła być różnorodna. Warto też zabrać buciki maleństwa, zdjęcie USG  i inne akcesoria.

Mile widziani przyszli tatusiowie i starsze rodzeństwo 🙂

 

Sesje brzuszkowe

Sesje brzuszkowe

Fotografia noworodkowa

Taką sesję warto zaplanować jeszcze w ciąży. Pierwsze dni życia maleństwa mijają bardzo szybko dlatego warto uwiecznić ten niezwykły okres w życiu dziecka. W nowonarodzonym dziecku wszystko jest piękne i urocze, ale pierwsze tygodnie dla rodziców zwykle są chaosem i nie rzadko po prostu ten czas wymyka nam się spod kontroli. Zdjęcia noworodkowe zatrzymają ulotność tych chwil. W pierwszym okresie po urodzeniu maluszki szybko rosną i dużo śpią dlatego jest to najlepszy czas na taką sesje.

Sesje noworodkowa jest wyjątkowa i dość czasochłonna najlepiej wykonać ją u Was w domu, gdzie maluszek, będzie się czuł bezpiecznie. Przywiozę ze sobą potrzebne akcesoria, koszyki, kocyki czy czapeczki.

 

Sesje noworodkowe

Fotografia dziecięca

Sesja dziecięca wg. mnie to przede wszystkim dobra zabawa. Dzieci są naturalne, spontaniczne i ja na pewno nie będę tego psuć, ustawiając je w nienaturalnych pozach. Do sesji dziecięcej często wykorzystuje baloniki, bańki mydlane itp.

Dobrze jest przygotować kilka zestawów ubrań dla dziecka, ulubione zabawki. Stroje najlepiej jednokolorowe, bez krzykliwych wzorów. Do sesji wykorzystuje dodatki, które dodadzą uroku Waszym zdjęciom. Często sesja dziecięca połączona jest z sesja rodzinną. Najpierw zdjęcia robię maluchowi, a później dołączają rodzice do wspólnych ujęć.

 

Sesje dziecięce

Każdą sesje rodzinną możesz podarować bliskiej osobie w formie prezentu. Przygotuję dla Was specjalny voucher, wystarczy kontakt ze mną.

Zapraszam również do obejrzenia mojego portfolio w temacie fotografii rodzinnej.

Bieżące reportaże rodzinne można śledzić na moim fotograficznym blogu.